Tonet Sandalye

Tonet Sandalye

 

Tarihçesine bakıldığında tonet sandalye çeşitleri  çok eski bir tarihi geçmişe sahiptir. Özellik olarak bu sandalyelerde estetik, kalite, dayanıklılık ortak özellikler içerisindedir.

Ağacın buharlaştırma özelliği ile şekle sokulmasıyla elde edilen ürünler özellikle iç mimarlar tarafından cafe, restoran gibi pek çok yerlerde kullanılmaktadır. Gerek kalitesi gerek tasarımıyla özgün ve seçkin modelleri ile sıra dışı bir platformda ürünlerimizi hazırlayarak sizler için seveceğiniz şekilde hazırlamaktayız. Çok sayıda model üreterek her zevke uygun tasarımlar ile sizlerin karşınıza çok yönlü ürün anlayışıyla çıkmaktayız.

 

Thonet Sandalye Tercih ederken Dikkat !!!

Geçmişi eskilere dayanan üründe bir çok thonet sandalye çeşitleri  sizlere farklı renk ve tasarımlarda hazırlanmış pek çok ürünü sunmaktan gurur duymaktayız. Kollu ya da kolsuz pek çok thonet sandalye ürünü sizler için satışa hazır halde beklemektedir.


Bu ürünlerin diğer ürünlerden diğer önemli farkı da estetik ve dayanıklılık dışında daha uygun fiyat satılmasıdır. Uygun fiyatlı sandalye arayışı içerisinde olanlar içinde bu sandalye modelleri tam sizlere göredir. Bütçenize dost tasarımlar ile ekonomik olarak ta ideal olan ürünlerimiz sizler için en uygun şekilde satılmaktadır. Beğendiğiniz modeli seçerek satın almak konusunda yardım alabilirsiniz. Ekonomik olan ürünlerimizi satın alma noktasında kreşi kartıyla taksit seçeneklerinden yararlanma imkanı da ayrıca elde edebilirsiniz.

 

Yepyeni tasarım ve çizgileriyle sizleri büyülemeye yeten tonet sandalye çeşitleri sizler için firmamız aracılığı ile satışa sunulmaktadır. Sizlerin yapması gereken tek şey ürünlerimizi gelip incelemek ve karar vermektir. Beğenip karar verdiğiniz ürünü satın almak için istediğiniz ödeme şeklini kullanarak ürünü satın alabilirsiniz. 

 

Thonet Sandalye Sanatı

Thonet sandalye , ahşabın sanata dönüşmesidir.
Özel tasarım özelliklerine sahip olan bu sandalye çeşitleri, çapraz, eskitme ve antik çeşitleriyle üretilmektedir. Bel kısmı özel tasarım özelliği ile ortopedik özellikte üretilmektedir. Ayak kısımları dışa doğru açık olduğu için, kayma ve dengesizlik oluşmamaktadır. Özel kolçaklı modeller, beli kavramaktadır. Sırt kısmı çapraz ahşap parçalarıyla oluşturulmuştur. Bel kısmına özel tasarlanan sandalye, oldukça rahat bir kullanıma sahiptir. Pratik özelliklere sahip olan ve oldukça rahat bir kullanıma sahip olan thonet sandalye ürünleri, otantik görünüşüyle, ahşap dekorasyon çalışmalarına uyumludur. Eskitme yapılan thonet sandalye ürünleri, görüntü bakımından oldukça estetik özelliklere sahiptir. Metal thonet sandalye çeşitleri de çapraz, eskitme ve antik gibi çeşitlerle üretilmektedir.

 

Çapraz tonet sandalye modelleri, sırt kısmındaki tasarım çarpı şeklinde olduğu için, çapraz adını almıştır. Bu tasarım bel kısmının rahat etmesini sağlamaktadır. Antik thonet sandalye ürünleri, omuz hizasında beli kavramaktadır. Antik thonet sandalye çeşitlerinde kolçaklar orjinal bir tasarıma sahiptir. Eskitme thonet sandalye çeşitleri ise, eskitme tasarımlarıyla kaplanmaktadır. Tasarım kategorisinde oldukça başarılı ve etkili olan thonet sandalye çalışmaları, sağlam kayın ağacından yapılmaktadır. Ahşap malzemenin özel tekniklerle şekil verilmesiyle üretilen thonet sandalye, insan yapısına göre özel tasarlanmaktadır. Bel sağlığı, diz sağlığı ve boyun sağlığı gibi sorunlar için, özel tasarımlarla üretilen bu ürünler, tonet sandalye fiyatları kategorisinde değerlendirilmektedir.. Diğer ahşap mobilya ürünleriyle uyumlu olarak üretilen bu ürünler, takım özelliğine sahiptir.

 

İlgili Resimler

Öne Çıkarılanlar

Tarihçesine bakıldığında tonet sandalye çeşitleri &

Sandalyeler her zevke ve tarza uygun eşyaların başında geliyor. Yalnızc

Sehpanın en ilham veren haliyle tanışın! Birbirinden özgün ve