Hakkımızda

 

Mobilya üretiminde özellikle her türlü ahşap materyaller de kullanılmak üzere hayallerinizdeki mobilyayı üreterek aklınızdaki ürüne hayat veriyoruz. Birçok stilde bulunan ve çeşitli mekanların konseptine uyum sağlayacak geniş yelpaze seçeneği sunan şirketimiz ile hayalinizdeki mobilyaları gerçeğe dönüştürdüğümüzü bilmenizi isteriz.

 

İstanbul mobilya üretim sektörü içerisinde müşterilerimizin her türlü tercihlerini yüksek bir hassasiyetle dikkate alarak tamamen kendi mobilya tarzlarını belirlemelerini sağlamaktayız. Misyonlarını temsil eden üst kalite ahşaplardan hayallerini gerçekleştirmekle kalmıyor aynı zamanda ihtiyaçlarına yanıt veren mobilyaları icra ediyoruz. Tüm bunları gerçekleştirirken müşterilerimize karşı yüksek hizmet anlayışımız ve güvenirliliğimiz ile şirketimizi tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz.

 

Restoran, cafe, ev, bahçe, ofis ve iş yerleri gibi her türlü ortama uygun olarak mobilya üretimi sağlanmaktadır. Üretim ve planlama sürecinde mobilyanın konulacağı ortama göre birçok etken bulunmaktadır. Alanın büyüklüğü, oluşturulacak modelin şekli, kullanılacak renk ve ton, nasıl bir atmosfer yaratılması istendiği gibi birçok faktör yer almakta olup tüm bu süreçlerde işlerinde uzman ekibimiz ile müşterilerimize destek sağlamaktayız.

 

İddialı, sade, otantik, maskülen veya bohem olmak üzere birçok stilde çalışıyor ve alanında uzman ekibimiz ile birlikte üretime her zaman özen ve kalite ile hizmetimizi sağlıyoruz. Mobilyalar tarzınızı yansıtır ve biz sizin isteklerinizi işimize yansıtıyoruz. Ahşap modellerimizle aklına gelen her türlü motif ve deseni imalat etmeye her zaman hazır ve istekliyiz.